Metų eksporto kategorijoje už didelį indėlį į atvykstamojo turizmo plėtrą laimėjo Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija

Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) inicijuotuose kasmetiniuose „Metų paslauga” apdovanojimuose pagerbtos inovatyviausias ir konkurencingiausias paslaugas praėjusiais metais pristačiusios šalies bendrovės.

„Metų eksporto” kategorijoje už didelį indėlį į atvykstamojo turizmo plėtrą laimėjo Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija.

„Dėl mūsų kurortų, mineralinio vandens, puikiomis savybėmis pasižyminčio gydomojo purvo, svetingumo ir profesionalaus aptarnavimo į Lietuvą kasmet atvyksta vis daugiau užsienio piliečių. Didžiausia Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka 2019 metais buvo Vokietija, o net 26 % visų nakvynių iš tos šalies sugeneravo būtent sanatorijos ir sveikatinimo centrai. Rusijos – 21 %, Izraelio – net 51 %. Lietuvoje tai dažnai neįvertinama, bet mes šioje srityje esame prie pačių geriausių Europoje. Turime milžinišką potencialą, kuris dar nėra realizuotas. Dirbdami kartu, derindami veiksmus su Valstybės institucijomis, galime pasiekti dar daugiau, atnešti dar didesnę naudą Lietuvai”, – teigė Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos prezidentas Artūras Salda.

Nuotrauka: Žygimantas Gedvilas, „Metų paslauga 2020″ apdovanojimai.